9 правил, які понравляться вашим ниркам

Головна функція цього органу – очистити кров від токсинів, які накопичуються в організмі. За добу повний об’єм крові проходить через нирки 35 разів та фільтрується через нефрони. Ниркові захворювання, як і будь-які інші, простіше запобігти, ніж потім лікувати. У чому відмінність піску від каменів у нирках розповідають за посиланням https://vabos.com.ua/pisok-v-nirkax-simptomi-likuvannya-v-domashnix-umovax/.

Пийте достатню кількість чистої води протягом дня – 2-2,5 літри. Це допоможе ниркам не накопичувати токсини, а успішно їх позбуватися.

Обмежте споживання солі. Надлишок солі збільшує навантаження на нирки та сприяє підвищенню артеріального тиску.

Контролюйте артеріальний тиск. При гіпертонії та серцевих хворобах страждають нирки, а ниркова недостатність у кілька разів підвищує ризик інфаркту та інсульту.

Чи не зловживайте солодкими напоями, це ризик появи білка в сечі.

9 правил, які понравляться вашим ниркам

Чи не захоплюйтеся тваринними білками. Вони підвищують навантаження на нирки, особливо червоне м’ясо. Чим більше протеїну в раціоні, тим інтенсивніше доводиться працювати ниркам. Вибирайте м’ясо птиці та рослинні білки.

Слідкуйте за кількістю знеболювальних препаратів. Не приймайте їх дуже часто і без особливої необхідності. Це також збільшує навантаження на нирки та печінку.

Киньте курити. Науково доведено, що куріння негативно позначається на стані клітин нирок і підвищує ризик розвитку хронічних захворювань.

Пийте менше алкоголю. Надмірне вживання міцних напоїв призводить до набряків та погіршення функціонування нирок.

Будьте активними. Малорухливий спосіб життя негативно впливає на всі внутрішні органи, і нирки – не виняток. Крім того, низька фізична активність може спричинити підвищений артеріальний тиск, цукровий діабет та інші захворювання, які погіршують роботу нирок.

Допомогти ниркам нормально функціонувати не так вже й складно: додайте фізичної активності, зменшіть кількість солі, цукру, шкідливої їжі, алкоголю. Всі ці рекомендації буде корисним і для профілактики багатьох інших захворювань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *