Фейсбілдінг – гімнастика для обличчя, яка позбавляє мімічних дефектів. Такі заняття також можуть, наприклад, позбавити другого підборіддя або перетворити форму вилиць. Які ж вправи робити, нам розповість жіночий блог Applemint.

Для початку шкіру обличчя потрібно розігріти. Розітріть руки один об одного і легкими рухами, що поплескують, прикладіть їх до чола, до щок і вилиць.

Фейсбілдінг – гімнастика для обличчя

Вправа для чола. Прикладіть долоні до чола, потім рухайте брови вниз та вгору. Повторювати потрібно 10 разів.

Вправи для очей. Потрібно на максимум розплющити очі і постаратися їх напружити, протриматися так 20 секунд і потім близько 13 разів швидко розплющувати і заплющувати очі. Вказівними та середніми пальцями візьміть нижню повіку і підтягуйте її нагору, ніби мружтеся. Повторити 10 разів.

Вправи для щік. Слід по черзі надувати то верхню губу повітрям, то нижню. Наберіть повний рот повітря, щоб надулися щіки та здувайте його. Повторювати по 10 разів.

Вправи для губ. Для початку «пошльопайте» губами, ніби говоріть букву «п». Потім треба витягнути рота в овал і придавити пальцями в куточки губ і робити як рибка (затягувати губи і відпускати). Вправу робити близько 30 разів.

Фейсбілдінг – гімнастика для обличчя

Вправи для підборіддя. Зібравши руку в кулак, покладіть її на підборіддя, потім покладіть на підборіддя і відкрийте рот, створюючи опір. Зробити 10 разів.

Отже, якщо виконувати таку гімнастику регулярно і правильно, отримуючи від цього задоволення, результат не забариться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *