Так склалося, що більшість турбот про дитину лягає на маму. І, іноді, мами на корені обрубують татове прагнення взяти участь у виховному процесі малюка, хоча блог 7tg так не вважає. Молоді мами відкидають допомогу, вважаючи, що тато не впорається з дитиною, і в результаті у нього згасає батьківський інстинкт, що ледь прокинувся, що згодом позначається на поведінці і стані малюка. Ми вже розповідали про 4 способи зблизити новонародженого та тата. А сьогодні ми розповімо про 5 ознак, за якими можна зрозуміти, що вашому малюку не вистачає таткової уваги.

Ознака №1

Тато не може зрозуміти чого хоче малюк і не розрізняє його криків. За характером криків мама, яка проводить весь свій час з дитиною, чудово розуміє, що вона хоче цим криком сказати: голодний він, чи настав час змінити підгузник. І якщо тато не чує різниці в дитячому крику, це означає лише одне – він надто мало часу проводить із малюком.

5 ознак, що вашому малюку не вистачає уваги тата

Ознака №2

Тато ревнує маму до дитини. Ситуація неприємна, але, на жаль, досить часто. Мало залучений у процес піклування про малюка тато, може не розуміти всю складність цього процесу.

Ознака №3

Дитина плаче на руках у тата. Якщо таке відбувається постійно, значить малюк не знає запаху батька, не впізнає його і сприймає як чужу людину. Це означає лише одне – татові потрібно проводити більше часу з власною дитиною, щоб той звик до нього.

Ознака №4

Гидливість та небажання освоювати базові навички щодо догляду за дітьми. Тато категорично відмовляється міняти підгузок малюкові, а дитячі слини йому неприємні? Настав час активніше залучати його в процес турботи про дитину.

5 ознак, що вашому малюку не вистачає уваги тата

Ознака №5

Батько байдужий до дитини. Він вважає, що його завдання у вихованні зводитися лише до видобутку коштів для безбідного існування сім’ї. Тато не хоче вкотре обійняти чи поцілувати дитину, вважаючи це зайвим? Таке ставлення говорить про те, що у тата з малюком немає психоемоційного зв’язку, і настав час її налагоджувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *