Привернути увагу – просто, але викликати інтерес – це складніше. А ви вмієте фліртувати? Багато хто з вас погодиться, що флірт – це ціле мистецтво. І хтось здатний у цій сфері, а хтось ні.

У статті розповім про елементарні прийоми флірту жінки з чоловіком. Вони можуть здатися універсальними та примітивними. Це так! Але ці прийоми робочі. Візьміть їх на озброєння. Інші прийоми дивітьс на сайті sunduk-pub.kiev.ua.

Перший крок

Настав час припинити думати стереотипами. Все змінюється у цьому світі. Жінки стають активними, а чоловіки надто пасивними. Тепер не треба чекати, щоб хлопець підійшов першим, оскільки він може цього зробити. Такі вже нині мужики.

Перший крок може бути ненав’язливим чи цілеспрямованим. Все залежить від характеру жінки та обставин.

Приклад ненав’язливого флірту: дівчина може підійти до чоловіка і розпочати розмову на нейтральну тему. Наприклад, запитати, як пройти до магазину, бо вона не місцева. За відповіддю вона зрозуміє, чи готовий чоловік до спілкування чи ні. Якщо готовий, то продовжить розмову, яка перейде у знайомство. Якщо не готовий – просто подякує та піде.

А ось приклад нав’язливого флірту: якщо жінці сподобався чоловік, вона приверне його увагу. Насамперед, встановить зоровий контакт – не відводитиме погляд від хлопця. У потрібний момент усміхнеться і, якщо чоловік відреагував на це, заметушився, задерзався, підійде та познайомиться.

«Стріли» очима, посміхнись… А як ще можна фліртувати з чоловіком?

Найважливіше – посмішка та зоровий контакт

Коли дівчина щиро посміхається – це подобається всім чоловікам. Не виникає проблем із знайомством та фліртом.

«Стрілянина» очима також обеззброює чоловіків. Головне, не марнувати їх поглядом, а іноді відводити його.

Ці прийоми роблять жінок у власних очах чоловіків привабливими, веселими, цікавими і, найважливіше, привабливими.

Дотики зближають

Чоловіки люблять не лише очима. Їм подобається, коли жінки до них торкаються. Тілесний контакт зближує. Це не означає, що треба тертися за чоловіка!

Є кілька прийомів, щоб торкнутися хлопця, викликати в ньому емоції, але при цьому залишатися гідно!

  1. Доторкнутися до його грудей, коли емоційно щось розповідаєш. У цьому дотик доповнює розмову. Наприклад, розповідаючи про ситуацію на роботі або якийсь незручний момент, можна торкнутися його грудей долонею і сказати: «Я думаю ти мене розумієш…».
  2. Взяти чоловіка за руку, або передпліччя. Тільки не треба вистачати без причини. Причиною може бути калюжа серед дороги, або місток, або вузька стежка. Таким рух дівчина, як би показує, що потребує його захисту.

«Стріли» очима, посміхнись… А як ще можна фліртувати з чоловіком?

Вся увага на тіло!

Для цього жінці потрібно привабливо одягнутися. Це не означає, що на ній мають бути міні та дуже глибоке декольте. Вмійте розставляти акценти правильно.

  1. Зробіть акцент на одній деталі. Якщо одягли блузу з декольте, то міні вже під забороною. Найкращий варіант – спідниця-олівець або виріб іншого фасону, але не міні. Якщо потрібно зробити акцент на стегна та ноги, то потрібна закрита блузка.
  2. Одягайте аксесуари та прикраси. Під час розмов та розмов ними можна маніпулювати та викликати інтерес у чоловіка. Наприклад, якщо смикати ланцюжок, то чоловік задивиться на бюст, а якщо крутити кільце на пальці – на довгі і доглянуті нігті.

Це може здаватися дрібницею, але повірте, чоловіки все це помічають.

«Стріли» очима, посміхнись… А як ще можна фліртувати з чоловіком?

Завершіть спілкування на найцікавішому!

Потрібно вміти підтримувати інтерес. Якщо в найцікавіший момент розмови сказати, що настав час піти, то чоловіка така жінка ще більше привабить. Адже він захоче продовження. Завдання жінки – перенести це наступне побачення.

Головне, треба піти зі побачення правильно, щоб у чоловіка не склалося враження, що його відшили або від нього втекли.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *